Gele Dalia 25-10-2017

Portret van Gele Dalia
25-10-2017
PDDstudio
DALIA GEEL_P2830066-2

Advertisements

Sofia and Sofa Performance Paul Donker Duyvis 9-10-2017 Capadocia

Sofia and Sofa (Vanitas)
Performance Paul Donker Duyvis
Nietigheid en Vergankelijkheid
versus onmetelijkheid der Natuur
Göreme Capadocia 9-10-2017
a Global Nomadic Art Project (GNAP)
foto Esra Ertuğrul
thanks Patika Art Group

Magic Mushrooms Performance Paul Donker Duyvis 7-10-2017

Magic Mushrooms
Performance Paul Donker Duyvis

Bird Paradise, Kuş Cenneti Gedizm, Izmir  7-10-2017
GNAP 2017 TÜRKİYE ‘DOĞANIN İZİNDE’ 4. GÜN
foto Tuğçe Aytürk​
MAGIC MUSHROOM_P2730148

MAGIC MUSHROOM_P2730149

MAGIC MUSHROOM_P2730154

MAGIC MUSHROOM_P2730155

MAGIC MUSHROOM_P2730156

MAGIC MUSHROOM_P2730157

MAGIC MUSHROOM_P2730158

MAGIC MUSHROOM_P2730153

MAGIC MUSHROOM_P2730152

MAGIC MUSHROOM_P2730151

MAGIC MUSHROOM_P2730150Performance Paul Donker Duyvis
Bird Paradise, Kuş Cenneti Gedizm  7-10-2017

GNAP 2017 TÜRKİYE ‘DOĞANIN İZİNDE’ 4. GÜN
foto TuğTuğçe Aytürk​