Magic Mushrooms Performance Paul Donker Duyvis 7-10-2017

Magic Mushrooms
Performance Paul Donker Duyvis

Bird Paradise, Kuş Cenneti Gedizm, Izmir  7-10-2017
GNAP 2017 TÜRKİYE ‘DOĞANIN İZİNDE’ 4. GÜN
foto Tuğçe Aytürk​
MAGIC MUSHROOM_P2730148

MAGIC MUSHROOM_P2730149

MAGIC MUSHROOM_P2730154

MAGIC MUSHROOM_P2730155

MAGIC MUSHROOM_P2730156

MAGIC MUSHROOM_P2730157

MAGIC MUSHROOM_P2730158

MAGIC MUSHROOM_P2730153

MAGIC MUSHROOM_P2730152

MAGIC MUSHROOM_P2730151

MAGIC MUSHROOM_P2730150Performance Paul Donker Duyvis
Bird Paradise, Kuş Cenneti Gedizm  7-10-2017

GNAP 2017 TÜRKİYE ‘DOĞANIN İZİNDE’ 4. GÜN
foto TuğTuğçe Aytürk​

Advertisements

Fotowerk-Paul-Donker-Duyvis-Portrait-JL-Byars-aangekocht-door-Museum-Boymans-2016

Fotowerk Paul Donker Duyvis / PDDstudio Fotografie
The Sage of Rotterdam, 1983
(Portrait of James Lee Byars as Sjaman
in the Tower)

aangekocht door Museum Boymans – van Beuningen,
Rotterdam 5-9-2016
Sjarel Ex – Director,  Els Hoek, Curator Education, Francesco Stocchi – Curator Contemporary art

Het fotowerk The Sage of Rotterdam, 1983
maakt onderdeel uit van de expositie
Nog nooit eerder getoond werk van James Lee Byars
uit de Collectie van  Carlos Becerra,
18.06.2016 – 25.09.2016 
in Boijmans

Paul Donker Duyvis-Sjaman (JLB-THE SAGE OF ROTTERDAM) 1984 HR 06

Paul Donker Duyvis- The Sage of Rotterdam, 1983 (Portrait of James Lee Byars in the Tower)

https://pddstudio.wordpress.com/2016/02/17/james-lee-byars-1932-1997-memo/

dsc07167

dsc07166

dsc07155

dsc07161

dsc07158

dsc07149

dsc07148

dsc07151

https://pddstudio.wordpress.com/2016/02/17/james-lee-byars-1932-1997-memo/

ex-hoek-donker-duyvis_dsc07155-cr

vlnr. Sjarel Ex, directeur, Els Hoek, curator,  Paul Donker Duyvis
5-9-2016 Museum Boymans- van Beuningen Rotterdam